Sokoliari Aquila Bojnice
O sokoliaroch Aquila Ponuka programov sokoliarov Aquila Obchodné podmienky Kontakt Linky Úvod

Ste v menu: Výroba programov na mieru v:

Zoraď podľa:
V štýle aký si vymyslíteV štýle aký si vymyslíte Vám vytvoríme akciu na, ktorú Vaši hostia určite nezabudnú a budú veľmi dlho na ňu spomínať len a len v dobrom.
Cena: 0.00 €
V poľovníckom štýleV poľovníckom štýle si Vaši hostia vyskúšajú poľovačku pri ktorej sa nasmejú a žiadne zviera nebude pritom zranené.
Cena: 0.00 €
Vo vodníckom štýleVo vodníckom štýle zažijete príbeh vodníka Ruperta zo svojou manželkou vodnenkou Amáliou, ktorý sa dostali do sveta obyčajných ľudí.
Cena: 0.00 €
V rozprávkovom štýleV rozprávkovom štýle sa deti cítia ako doma a nechávajú sa umiesť svojou fantáziou, ktorú im dopĺňajú naše prepracované kostýmy.
Cena: 0.00 €
V orientálnom štýleV orientálnom štýle zažijete príbehy ako z tisíc a jednej noci, kde krásna Šeherezáda rozpráva príbehy samému sultánovi a tie sa pred Vašimi očami odohrávajú: krásne brušné tanečnice podľa rozpočtu aj živé levy ako dar pre sultána alebo živá ťavia karavána neveríte kliknite ďalej
Cena: 0.00 €
V indiánskom, westernovom štýle V indiánskom, westernovom štýle na divokom západe, kde práve zakopali vojnovú sekeru indiáni a kovboji sami vyskúšate chytanie divého býka za rohy.
Cena: 0.00 €
V štýle duchov a strašidielV štýle duchov a strašidiel sa budete báť aj Vy. Neveríte??? Aj iný neverili...
Cena: 0.00 €
V stredovekom štýleV stredovekom štýle môžete prežiť doby dávno minulé. Časy starých kráľov príbehy na hrade i v podhradí život potulných kejklížov a zabávačov, sokoliarov, šermiarov výstrely z diel
Cena: 0.00 €
Helloween štýlHelloween štýl, ktorý robíme Vás určite zaujme vystraší a pobaví.
Cena: 0.00 €
Mikulášskom štýleV mikulášskom štýle sú postavičky, ktoré každý veľmi dobré pozná: Mikuláš, čert, a anjel plus k tomu kvalitné ozvučenie a pesničky pre najmenších.
Cena: 0.00 €
Created by WebCreative.info © 2009 - 2017 All rights reserved.