Sokoliari Aquila Bojnice
O sokoliaroch Aquila Ponuka programov sokoliarov Aquila Obchodné podmienky Kontakt Linky Úvod

Ste v menu: Ponuka na svadby

Zoraď podľa:
Biele holubiceBiele holubice sú krásnym doplneným svadobného dňa. Ponúkame ich spolu s prútenými košmi z ktorých ich môžete poprípade aj dať vypustiť alebo sami mladomanželia vyhodiť z ruky.
Cena: 0.00 €
Kočiar s konským záprahomKočiar s konským záprahom je možné dať vyzdobiť podľa želania a dajú sa meniť poťahy. Kočiar vieme prepraviť po celom Slovensku aj na Vašu svadbu alebo akciu.
Cena: 0.00 €
Prílet dravca k neveste s ružou alebo obrúčkami Prílet dravca k neveste s ružou alebo obrúčkami sú naše špecializované sokoliarske služby na želanie zákazníka. Vy si vyberte a naplánujte s čím by mal dravec doletieť a mi to podľa možností zrealizujeme.
Cena: 0.00 €
Rytieri v brneniachRytieri v brneniach robia doprovod, ktorý Vám počas svadby bude každý závidieť.
Cena: 0.00 €
Stredoveký sprievodStredoveký sprievod s dravcami v dobových kostýmoch, poprípade žonglérmi a hltačmi ohňa. Ktorý sprevádza mladomanželov s hosťami z obradného miesta na fotenie a hostinu.
Cena: 0.00 €
Svadobný detský kútikSvadobný detský kútik: Plánujete svadbu??? Bojíte sa, že sa deti na nej nezabavia?? V našom detskom kútiku sa určite nudiť nebudú.
Cena: 0.00 €
Torty z plienokTorty z plienok sú netradičným svadobným darom, ktorý sa nepokazí a určite sa skôr či neskôr využije a zároveň pobaví všetkých svadobných alebo narodeninových hostí.
Cena: 15.00 €
Created by WebCreative.info © 2009 - 2017 All rights reserved.