Sokoliari Aquila Bojnice
O sokoliaroch Aquila Ponuka programov sokoliarov Aquila Obchodné podmienky Kontakt Linky Úvod

Ste v menu: Interaktívne stanoviská

Zoraď podľa:
Razenie mincíRazenie mincí na našej prenosnej raznici si vyrazíte mince na pamiatku z jednej strany máme Bojnický zámok z druhej dravca poprípade Vám môžeme dať spraviť matricu s vašim logom alebo námetom
Cena: 0.00 €
Sekanie lana mečom alebo sekerouSekanie lana mečom alebo sekerou je stanovisko pri ktorom sa zabavíte a pokúsite preťať lano ktoré je pevné
Cena: 0.00 €
Vrhanie sekerami na terčVrhanie sekerami na terč je naše interaktívne stanovisko kde si sami na Vašej akcii vyskúšate vrhanie sekerou ktorá sa vždy zapichne. Ak trafíte terč :) !!!
Cena: 0.00 €
LukostreľbaLukostreľba je naše interaktívne stanovisko kde si sami vyskúšate streľbu z luku na terč.
Cena: 0.00 €
Streľba z kušeStreľba z kuše je naše interaktívne stanovisko kde si sami na Vašej akcii vyskúšate streľbu z kuše na terč.
Cena: 0.00 €
Hľadanie pokladu s detektorom kovovHľadanie pokladu s detektorom kovov je naše obľúbené stanovisko kde skryjeme mešce s peniazmi rozdáme detektory kovov a ide sa na hľadanie stredovekého pokladu.
Cena: 0.00 €
Poweriser - skákacie topánky alebo „sedemmíľové čižmy"!Stále vymýšľame nové a nové atrakcie na vaše zabavenie počas akcií a tak sme tu s Poweriser.
Cena: 0.00 €
Stredoveké chodúleStredoveké chodúle je stanovisko, ktoré láka najmä deti ale aj dospelý si radi za súťažia. Používame ich aj počas indiánsky akcií.
Cena: 0.00 €
Drevené kolkyDrevené kolky máme pripravené pre tých ktorý radi súťažia a stále niečo zhadzujú.
Cena: 0.00 €
Kŕmenie sedemhlavého drakaKŕmenie sedemhlavého draka jednoduché stanovisko pre najmenších
Cena: 0.00 €
Drevené kolotočeDrevené kolotoče sú top naj na každej akcii dajú sa použiť ako súťažné stredoveké stanovisko, kde princovia a princezny súťažia kto skôr napichne slamenný kruh alebo len tak sa vozia.
Cena: 0.00 €
Jazda na drevených koníkochJazda na drevených koníkoch, sa dá prispôsobiť priamo každej akcii pri stredoveku si deti berú do ruky kópiu a snažia sa napichnúť slamený kruh pri rozprávkovom štýle zbierajú
Cena: 0.00 €
Created by WebCreative.info © 2009 - 2017 All rights reserved.